مینی دوره خروج به موقع از سهام

با توجه به بازدهی فوق العاده بورس تهران طی دو سال اخیر، جمع کثیری جذب این بازار شده و سعی بر آن داشته اند تا با بهره گیری از رشد سهام، کسب سود کنند. از آنجایی که درصد بالایی از این افراد آموزش های لازم را ندیده و تجربه فعالیت در بورس را نداشته اند اگر تا قبل از شروع ریزش شاخص کل وارد بازار شده باشند درصدی از سود را کسب کرده و با شروع ریزش شاخص کل بخش قابل توجهی از این سود را از دست داده اند و چه بسا دچار زیان شده باشند. اگر شروع فعالیت فرد همزمان با شروع ریزش شاخص کل بوده باشد به احتمال زیاد از همان ابتدای کار با زیان مواجه شده است.

این در حالی است که افراد آموزش دیده و با تجربه بازار با حداکثر سود از سهام خود خارج شده و منتظر فرصت های بعدی بودند و این جاست که اهمیت خروج به موقع از سهام مشخص می شود.

زیان در بازار سهام به دو صورت است:

 • نوع اول: از دست دادن بخشی از سرمایه اولیه.
 • نوع دوم: از دست دادن بخشی از سود حاصل شده.

مینی دوره خروج به موقع از سهام، با این تفکر طراحی شده است که فعالان کم تجربه بازار سرمایه با کمترین ضرر و بیشترین سود از سهام خود خارج شوند و امکان حضور بلندمدت در بازار بورس تهران را داشته باشند.

آیا این دوره مناسب من است؟

اگر شما زمان کافی برای گذراندن دوره های جامع تحلیل سهام نظیر دوره سرمایه گذار برتر که تمامی نیازهای یک معامله گر نظیر تشخیص زمان مناسب ورود به سهم، تشخیص زمان مناسب خروج از سهم و تعیین حد سود و حد زیان را پوشش می دهند ندارید و تا کنون با خریداری عرضه اولیه ها، تکیه بر راهنمایی دوستان و سیگنال گرفتن اقدام به خرید سهام کرده اید و چون زمان مناسب خروج از سهم را نمی دانستید و راهنمایی برای خروج به موقع از سهم نداشته اید بخشی از سود حاصل را از دست داده و یا دچار زیان شده اید این دوره به شما کمک می کند از هر سهمی، به هر روشی خریداری کرده اید در زمان مناسب با حداقل زیان و حداکثر سود خارج شوید.

همچنین این دوره مناسب شماست اگر با سطوح حمایت و مقاومت فیبوناچی، سطوح استاتیک و داینامیک، کانال ها و خطوط روند آشنایی دارید. با ترکیب دانسته های قبلی و آموزش های این دوره، نقطه خروج دقیق تری خواهید داشت و متعاقبا زیان کمتر و سود بیشتری حاصل خواهید کرد.

مدرس دوره

حامد مصدقیان حامد مصدقیان مدرس دوره

23 دیدگاه برای “مینی دوره خروج از سهام

 1. Avatar
  بهار اسدی گفته:

  سلام .من با تخفیف دوره را خریدم .ولی همه ویدئو ها را نتونستم ببینم دانلود هم که نمی شد.الان دوباره باید دوره را بخرم؟ .چی کارباید بکنم

  • Avatar
   تیم پشتیبانی گفته:

   با سلام
   شما به ویدیوهای مینی دوره دسترسی دارید و می توانید ویدیوها را مشاهده کنید. همچنین قابلیت دانلود هم اضافه شده ، اگر باز هم مشکلی بود با قسمت پشتیبانی فنی تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مژده ویژه اعضا باشگاه سرمایه گذاران برتر

70٪ تخفیف ویژه